Ağzınızda olan her şeyin vücudunuzun kalan kısmını etkileyebileceğini biliyor muydunuz?

Evet, doğru. Bir çok hastalık ağız sağlığınızı olumsuz etkileyebilir, ancak Colgate Total® size yardımcı olabilir.

Çünkü Colgate Total® korumaktan çok daha fazlasını yapar. Colgate Total® diş macunu, Colgate 360° diş fırçası ve ağız bakım suyunu birlikte kullandığınızda 2 haftada ağız sağlığınızı iyileştimeye yardımcı olur.

Colgate Total® bir çok ağız sorunuyla savaşmanıza da yardımcı olur:

Bu sorunlardan birini mi yaşıyorsunuz?

Faydalar

 • Diş Minesini Güçlendirir
  Diş Minesi dişinizin büyük kısmını kaplayan ve dişinizi koruyan dış kısımdır. Dişinizin üzerinde oluşan bakteri plağı diş minenizi güçsüzleştirebilir. Colgate Total®, içerdiği florür ile zayıflayan diş minenizi güçlendirmeye yardımcı olur.
  Daha fazlası için >
 • Çürüklerle Savaşır
  Dişinizde oluşan çürükler yediklerinizle, sudaki ve diş macununuzdaki florür ile ve ağız bakım alışkanlıklarınızla yakından alakalıdır. Colgate Total® çürük oluşumuna karşı koruma sağlar.
  Daha fazlası için >
 • Bakteri Plağı Oluşumunu Azaltır
  Bakteri plağı çürük ve diş eti problemlerinin oluşumunun temel sebeplerindendir ve günlük olarak temizlenmediğinde tartara sebep olur. Colgate Total® özel formulüyle dişlerinize tutunarak bakteri plağını azaltmaya yardımcı olur.
  Daha fazlası için >
 • Tartar Oluşumunu Engeller
  Tartar, dişinizdeki sertleşmiş bakteri plağı tabakasıdır ve diş eti çizginizde de oluşabilir. Colgate Total® bakteri plağı oluşumunu önleyerek tartarı engellemeye yardımcı olur.
  Daha fazlası için >
 • Diş Etlerini Korumaya Yardımcı Olur
  Diş eti problemleri diş eti hastalıklarının ilk aşamasıdır. Diş eti problemleri tedavi edilmez ise daha ciddi sorunlarına yol açabilir. Colgate Total® diş eti problemlerine sebep olabilen yapışkan bakteri plağı tabakasını temizleyerek bakteri plağı oluşumu ile savaşır.
  Daha fazlası için >
 • Diş Eti Problemlerini Azaltır
  Colgate Total® ile diş eti problemlerine karşı savaşın ve oluşabilecek diş eti problemlerini önleyin.
  Daha fazlası için >
 • Dişleri Beyazlatır
  Diş sararmasının ve lekelenmesinin en yaygın sebepleri yaşlanma, tütün ürünleri kullanımı, çay ve kahve tüketimidir. Colgate Total® Gelişmiş Beyazlık içerdiği benzersiz çift-silika teknolojisiyle diş lekelerini temizlemeye yardımcı olur ve yeni lekelerin oluşmasını engeller.
  Daha fazlası için >
 • Diş Yüzeyindeki Lekeleri Temizler
  Kahve, tütün, kırmızı şarap ve bazı gıdalın tüketimi dişlerinizde leke oluşumuna sebep olabilir. Colgate Total® Gelişmiş Beyazlık dişlerinizi beyazlatır ve dişlerinizde zaman içinde doğal olarak oluşan lekeleri nazikçe temizler.
  Daha fazlası için >
 • Kötü Ağız Kokusuyla Savaşır
  Kötü ağız kokusunun sebeplerinden biri de ağzınızda yaşayan milyonlarca bakteridir. Colgate Total® kötü ağız kokusuna sebep olan bakteri plağı oluşumu ile savaşır.
  Daha fazlası için >

Bakteri plağına karşı savaşmak, diş minenizi güçlendirmek ve diş eti sağlığınızı korumak için birlikte kullanın. En iyi sonucu elde etmek için düzenli kullanın.

*Daha sağlıklı bir ağız için ağız yüzeyinin (diş, dil, yanaklar ve diş etleri) %100’ünü korumaya yardımcı olur.