Colgate-Palmolive- Trusted brands for personal care, household cleaning and pet nutrition.

Colgate Palmolive- Trusted brands for personal care, household cleaning and pet nutrition. Throughout the world, people like you trust our family of brands to care for the ones they love. From toothbrushes and toothpastes to bar soap, household cleaners, and even pet food, every day our products improve the quality of life for consumers worldwide.

Colgate Oral Care- Trusted resource for dental health information and dental care products.
Colgate Personal Care - Anti-perspirant and Deodorant products for men and women.
Colgate Home Care and household cleaning products. Dishwashing liquid, and household cleaners.

Kariyer:  Neden Colgate?

Neden Colgate?
Spacer

Colgate’te, insan bizim en büyük varlığımızdır.

Spacer

Colgate-Palmolive, hayatı daha zevkli ve sağlıklı kılan tüketici ürünleriyle, 200'den fazla ülke ve bölgede hizmet veren 15,3 milyar dolar cirolu bir şirkettir. Şirket; başlıca faaliyet alanı olarak Ağız Bakım, Kişisel Bakım, Ev Bakımı ve Evcil Hayvan Besinleri alanlarında güçlü global markalara odaklanmaktadır. Colgate; diş macunu, diş fırçaları, kalıp ve sıvı sabunlar, deodorant, bulaşık deterjanları, ev temizlik ürünleri, yumuşatıcılar ve özel evcil hayvan besinleri gibi kilit ürünler için pazar liderliğini arttırmaya yönelik sıkı bir strateji izleyerek global büyüme sağlamaktadır.

Spacer

Colgate olarak çalışanlarımızı önemsiyoruz. Çalışanlarımızı geliştirmek ve bünyemizde tutmak, global olarak birincil önceliğimizdir. Çalışanların gelişimini ve iş memnuniyetini desteklemek için onlara global kariyer fırsatlarını sunmaktan ve dünya klasmanında eğitim ve gelişim olanaklarıyla birlikte kesintisiz rehberlik ve geribildirime erişim sağlamaktan gururluyuz.

Spacer

35.000'in üzerinde Colgate çalışanı, dünya çapındaki kültürel çeşitlilik ve zenginliği yansıtıyor. Şirket olarak farklılıkları önemsiyor, birleştirici bir ortamı destekliyor ve tüm Colgate çalışanlarının sağladığı katkılara değer veriyoruz. Global çeşitlilik anlayışımız; ırk, inanç, etnik köken ve cinsiyetin de ötesine geçiyor. Katılımcı bir ortamı teşvik ediyor ve tüm Colgate çalışanlarının deneyim, bilgi ve geçmişlerindeki farklılıklardan kaynaklanan düşünce çeşitliliğini destekliyoruz. Düşünce çeşitliliği bizlere, şirketimizin global pazardaki rekabet avantajını sürdürmesi için ihtiyaç duyduğu yaratıcılık ve yenilikçiliği sürdürmemiz konusunda yardımcı oluyor.

Spacer
Faydalı Bilgiler

Sürdürülebilirlik için Değerlerimizin Yaşatılması

Temel değerlerimizle sürdürülebilir gelişime zemin hazırlıyoruz.

Global Tanınırlık

Tüm dünyada kazandığımız övgü ve itibarı paylaşın.

Tarihçe

1806’da New York City’de kurulmuş bir sabun şirketiyken, tüketici ürünleri alanında tüm dünyanın güvenini kazanmış lider şirket konumuna gelişimizin hikâyesini öğrenin.

Gizlilik Bildirimi

Gizlilik bildirimimizi okuyun.

ColgatePalmolive.com.tr  |  Colgate.com.tr  |  Yasal Politikalar  |  Colgate.com.tr Site Haritası  |  İletişim
© Colgate-Palmolive Company. Tüm hakları saklıdır.
Türkiye sitesini ziyaret ediyorsunuz.