Colgate-Palmolive- Trusted brands for personal care, household cleaning and pet nutrition.

Colgate Palmolive- Trusted brands for personal care, household cleaning and pet nutrition. Throughout the world, people like you trust our family of brands to care for the ones they love. From toothbrushes and toothpastes to bar soap, household cleaners, and even pet food, every day our products improve the quality of life for consumers worldwide.

Colgate Oral Care- Trusted resource for dental health information and dental care products.
Colgate Personal Care - Anti-perspirant and Deodorant products for men and women.
Colgate Home Care and household cleaning products. Dishwashing liquid, and household cleaners.

Our Company:  Chairman's Message

Chairman's Message
Spacer
Mesajın Tamamı
Sizleri Colgate-Palmolive dünyasında görmekten büyük mutluluk duyuyorum. William Colgate’in New York City’de 19. yüzyılın başlarında açtığı küçük sabun ve mum şirketi, 200 yıl sonra, dünya çapında milyonlarca insana hizmet veren küresel bir şirket haline geldi.

200 yıllık tarihimiz, Colgate çalışanlarının şirketimizi sürekli dönüştürme ve yeni fırsatları değerlendirme gücüyle yeniliğe olan tutkusunu yansıtmaktadır. 200'ün üzerinde ülkede satılan global markalardan Colgate, Mennen, Palmolive, Ajax, Softsoap, ve Hill's Pet Nutrition; tüketiciler tarafından kullanılan en bilinen ve en güvenilir markalar arasındadır.

Dünyadaki çalışan tüm Colgate Çalışanları İnsancıl Olma, Global Ekip Çalışması ve Sürekli Gelişim olmak üzere üç temel kurumsal değerimizi paylaşmaktadır. Bu değerler ürünlerimizin kalitesi ve şirketimizin itibarını olumlu yönde etkilemekle birlikte toplum programlarımıza da yansımaktadır.

Lider bir tüketici ürünleri şirketi olarak ayrıca dünyada değişen tüketicinin ihtiyaçlarını karşılayacak teknolojiyi geliştirmeye odaklanmaktayız. Amacımız teknolojimizi, tüketicilerimizin hayat kalitelerini yaşadıkları her yerde artıracak ürünler yaratmakta kullanmaktır.

Başarılı bir şirket olarak, global başarımızı devam ettirmek ve daha da güçlü bir şirket olmamızı sağlamak için gereken istikrarlı büyümeye ulaşma konusuna odaklanıyoruz. Bunun tüketicilerimize, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza faydalı olmanın en iyi yolunun olduğuna inanıyoruz.

Colgate-Palmolive'e gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için sizi websitemizi keşfetmeye davet ediyoruz.

   
Faydalı Bilgiler

Bizimle Çalışın

Colgate'in neden ilk tercihiniz olması gerektiğini keşfedin.

ColgatePalmolive.com.tr  |  Colgate.com.tr  |  Yasal Politikalar  |  Colgate.com.tr Site Haritası  |  İletişim
© Colgate-Palmolive Company. Tüm hakları saklıdır.
Türkiye sitesini ziyaret ediyorsunuz.